top of page

Teslimat ve İade/Değişim Süreci

Teslimat

Teslimat adresi Türkiye içerisinde olan siparişiniz, 48 saat içerisindekargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Iade Koşullar

1-) Ürün iadesinin fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapılması gerekmektedir.

2-) İade edilecek ürüne ait email adresinize gönderilen e-arşiv faturanın beyan edilmesi gerekmektedir. Eğer faturanıza ulaşamıyor iseniz, size gönderilen gönderi evrakı ile, eğer bu evrakda sahip değilseniz lütfen sitemiz içerisinde hesabınız menüsünde siparişlerim seçeneğinde gördüğünüz sipariş numarasını isminizi ve soyisminizi yazarak iade paketiniz içine yerleştiriniz.

3-) İade edilecek ürünün kullanılmamış gerekmektedir. Kullanılmış, deforme olmuş veya hasar görmüş ürünlerin iadesi mümkün olmamaktadır.

4-) İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

5-) İade işleminiz kabul edilmesi durumunda ödemiş olduğunuz ücret 7 iş günü içerisinde bankanıza EFT yolu iade edilir.

6-) İade işlemi sırasında kargo ücretinin göndericiye ait olduğunu lütfen dikkate alınız.

7-) Eğer beden yada renk değişimi sözkonusu ise, değişim kargonuzun elimize ulaştığı an yeni kargonuz 1 iş günü içerisinde gönderilecektir.

Iade Adresi

MES DİJİTAL TEKSTİL İTHALAT İHRACAT LTD ŞTİ

SURURİ MAH. HOCAHANI SK. AMBARCI IŞ MERKEZI NO: 19 İÇ KAPI NO: 34 YEŞİLDİREK/FATİH/ İSTANBUL

Ürünün iade işlemi sırasında doğabilecek her türlü sorun ve sorularınız için lütfen sitemizde sağ altta yer alan sohpet uygulamasından bizim ile iletişime geçiniz 

Teşekkür Ederiz ...


 

bottom of page